| Bianka98 a întrebat:

Ce carti imi recomandati(vreau unele care sa contina vampiri, varcolaci etc):X [[funda:X]]

Răspuns Câştigător
| CartideCitit a răspuns:

O colectie de carti bune cu vampiri gasesti aici : http://www.cartidecitit.ro/Carti-Vampiri . Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Iti recomand in mod special "Colectionarul de istorie": http://www.cartidecitit.ro/......-recenzie. Lectura placuta !

11 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Jurnalele Lui Stefan :X, Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking down, Midnight Sun.

| MindFreak a răspuns:

In principiu cartile contin doar pagini, nu si vampiri sau varcolaci.

| andreutzaRBD a răspuns:

Twilight : amurg,luna noua, eclipsa, sunt filme toate sau difuzat dar breaking dawn tot din aceasta parte se va difuza in sebtembrie mai sunt carti cu jurnalele vampirilor, captiva pe insula vampirilor

| andreutzaRBD a răspuns:

Mai sunt acu mniste carti la revista bravo tot asa cum vrei tu sunt interesante iale ti le recoman

| SMA a răspuns:

Nu plange sub clar de luna.

| Alexoutza a răspuns:

Stii poate vrei sa incerci si altceva dar in orice caz eu iti recomand cartea Academia Vampirilor de Richelle Mead.Este cartea mea preferata.O sa iti aduci aminte mult timp de ea! E unica, face cat 10 carti.

| psiHopixia a răspuns:

Citeste Saga Twilight, True Blood,Academia vampirilor, si cauta pe net, gasesti foarte multe! tongue

| TeoDoraElena98 a răspuns:

Amurg
Jurnalele Vampirilor
Astea sunt cele mai frumoasehappy

| ramy999 a răspuns:

Familia puhoi 1 si 2

| ioanageo_1777 a răspuns:

Jurnalele vampirolor