| andrey2588 a întrebat:

Ce carti mi-ar trebui mie sa citesc la varsta de 12 ani? sau cum as putea invata engleza mai repede. excluzand treaba sa ma duc in anglia si acolo sa invat. siteuri, carti etc (cu numele)

Răspuns Câştigător
| bichon1 a răspuns:

Pai de Jules Verne, sunt faine O calatorie spre centrul pamantului, de la pamant la luna, Vulcanul de aur casa cu aburi, le poti gasi pe http://www.scribd.com/ poti sa-ti faci un cont gratis, si poti vedea ori ce carte vrei. Sper sa-ti fie de folos

2 răspunsuri:
| axll a răspuns:

In primul rand ocupa-te de gramatica limbii romane. te bate!

| fratiikaramazov a răspuns:

Uita-te la filme fara subtitrare