| riki10004 a întrebat:

Ce credeți că o sa pice la bac (română)?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiuta din buzunar

| IoanaIonuca a răspuns:

Stiu ca e veche faza, dar fata laughing Fara gluma acum, eu sper sa pice genul epic sau daca pica liric, sa fie simbolism. Cica va fi poezie, ca n-a mai fost de mult, dar eu nu stiu cum se fac speculatiile astea din moment ce ei trag la sorti subiectele, nu aleg ei ce o sa fie. Oricum, trebuie sa invat laughing Spor si tie!

| Szidonia1999 a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Hei. Nu pot sa iti trimit mesaj( sunt un membru junior)

| ChiarEu2 a răspuns:

Fața

| GHoST013 a răspuns:

Depinde. In primul rand fiecare profil o sa aiba un subiect. In al2-lea rand daca inveti tot sau daca nu inveti nimic nu ai dc sa-ti faci griji ce pica. Alegerea e a ta!

Răspuns utilizator avertizat
| anoniiim1807 a răspuns:

Fața laughing

| Zidovici a răspuns:

Cel mai iubit dintre pamanteni