| Madalina957 a întrebat:

Ce credeti ca pica la bac la romana (uman)? Poezie?

12 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da Eminescu e cel mai sigur ca va pica.

| Crackman a răspuns:

Invata cate ceva din toate. Probabil fabula.

| Adry05 a răspuns (pentru Crackman):

Ce fabula ma? laughing)

| Crackman a răspuns (pentru Adry05):

Ioana era fabula. pe cand faceam eu scoala. Acuma cine stie.

| Andersen2k18 a răspuns (pentru Crackman):

hee hee))))) Bai baiatule fabulă nici nu se mai face la liceu, plus ca Iona e drama da idei nici de cum fabulăhee hee))

| Adry05 a răspuns (pentru Crackman):

Fabula?! De unde pana unde? E opera dramatica, drama sau tragedie, nu mai stiu exact.

| Crackman a răspuns (pentru Adry05):

In fine... mai conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa pice orice.

| asperger3 a răspuns:

Top preferinte ale mele
-Romanul de dupa 80
-Baltagul
-Ion
-Alexandru Lapusneanul
-Poveste lui Harap Alb
-O scrisoare pierduta
-Iona

| Logann a răspuns:

Eu zic ca pica ala care intreaba.

| Madalina957 explică (pentru Logann):

Am intrebat de curiozatate. Sunt olimpica la romana. Vorbesti ca sa te dai interesant. Nu era nevoie de comentariul tau. Poate tu nu intelegicum este sa treci prin perioada aceasta.

| Logann a răspuns (pentru Madalina957):

Ba eu inteleg perfect caci si eu sunt intelectual si ma uit la Rick and Mortyy. OK? Data viitoare nu subestima oamenii pe internet si fii civilizata.