| heelpme a întrebat:

Ce credeti ca va pica la BAC la ultimul subiect acum?

Răspuns Câştigător
| Nix15 a răspuns:

La romana cred ca roman sau basm, la matematica limita de functie, la mecanica alunecare pe plan inclinat sau aruncare in spatiu, la termodinamica un ciclu cu 3 transformari.La celelate nu stiu cum sta treaba big grin

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu cred ca o sa pice "O Scrisoare Pierduta". O sa le invat pe toate, oricum.

| OldSoul a răspuns:

Mda, ar fi fost bine daca ai fi precizat si materialaughing

| angelcore a răspuns:

Pe bune acum TPU nu e site de gicit si nici de clarviziuni... :/

| MădălinaDinu a răspuns (pentru angelcore):

El/ea a precizat zicând :. Asta nu înseamnă ca răspunsurile date de voi vor fi neapărat la bac, ci doar o părere de ce ar PUTEA pica.winking
p.s. se scrie ghicit*

| Ayakawelwel a răspuns:

Cea ce nu te-ai asteptat.