| Mia999 a întrebat:

Ce credeti ca vor da la subiectul 3 la romana profilul tehnologic? In simulare au dat "roman interbelic"

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Întrebare și mai bună: De ce crezi că noi am ști?
Nu înțeleg de ce ne credeți Nostradamuși de vreme ce totul este foarte random.
Iar dacă voi (căci sunteți mai mulți disperați pe aici) vă bazați și chiar credeți niște probabilități, mă tem că doar voi veți pica.

| Anon31241212 a răspuns:

Bai eu cred ca o sa dea tot roman. Enigma otiliei sau morometii. Sau poate comedia. Cine stie ce le vine in cap.