| Tarinus989 a întrebat:

Merita sa faci liceul militar? Se face carte aclolo?

Răspuns Câştigător
| Navzharah a răspuns:

Din punctul meu de vedere, ca doritor al gradului de ofiter in politie, nu.
Ori termini militaru si te faci subofiter, ori faci un liceu normal si aplici pentru subofiter...
Sfatul meu e sa te duci direct in Academie ca te faci ofiter si e mai profitabil.

| florin926481f a răspuns (pentru Navzharah):

Nu exista grad de ofiter doar in politie, nu stiu ce ai vrut tu sa zici aici...

3 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

Daca iti doresti o cariera militara merita, carte se face chiar foarte multa, profilul de la liceu e mate-info.

| Vasilicamarian a răspuns:

Se învață mult sincer mai bine te pregătești tu singur și dai la academie eu am fost si am plecat