| wildlyon a întrebat:

Ce domeniu de facultate esti mai profitabil: limbi straine sau geografia turismului? Multumesc

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cred ca limbi straine...

| OnuOnulică a răspuns:

Ambele sunt la fel
Depinde de noroc.

| OhGodWhy a răspuns:

Turismul inca misca in Romania. si nu numai ai de unde alege.

| LauR95 a răspuns:

Geografia turismului!

| Be1wise1 a răspuns:

Intotdeauna depinde de ceea ce-ti place. Daca iti plac limbile straine optezi pentru asta si daca esti innebunit dupa geografie nu mai ai ce gandi! Fa ceea ce te atrage cu adevarat fara sa te gandesti la profit, daca iubesti ceea ce faci bani oricum o sa scoti dintr-amandoua!