| NikkiFarm a întrebat:

Cam cat de incarcat este programul studentilor de la Facultatea de limbi straine? Am inteles ca este cam greu acolo iar eu as vrea sa si muncesc in timpul facultatii. Dar la Geografia turismului cum este?

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,

Programul la Facultatea de Limbi Străine este foarte haotic. Ai ore de la 8 la 12, fereastră de două ore, apoi de cheamă de la 16. Uneori ai ore și sâmbăta. Sigur, poți să chiulești și să te dedici muncii, dar o să rămâi cu goluri și apoi în sesiune o să realizeză că dacă mergeai la cursuri, nu ajungeai în situația asta. Practic, orice facultate pe care vrei să o faci cu seriozitate o să îți ocupe timpul. Acum dpinde de cât de mult vrei să te dedici studiului.

| Diman_Rozeta_1960 a răspuns:

E ok programul. Poti sa si muncesti pe langawinking!