| biancatwt7 a întrebat:

sunt in ultimul an de liceu si as vrea la Uvt Timisoara la geografia turismului sau limbi straine... geografie sau limbi straine? mie imi place amandoua si nu stiu ce sa fac...

4 răspunsuri:
| xoxxxoooxo a răspuns:

Fara suparare, dar mai intai ar trebui sa inveti sa faci acordul subiectului cu predicatul.

| biancatwt7 explică (pentru xoxxxoooxo):

Mereu se gaseste o desteapta sau un destept sa comenteze ceva...am gresit se mai intampla....asta nu inseamna ca nu stiu sa scriu. fara suparare

| Hieer a răspuns:

Limbi straine.happy

| xPatriciaa a răspuns:

Eu as alege Geografia deoarece dupa terminarea acestei facultati o sa ai dubla specializare:
-In turism
-In geografie
Sper ca te-am ajutat >big grin