| anonim_4396 a întrebat:

Ce e maxilarul? Și dacă i l-am rupt cuiva, ce pot păți?

22 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai deja 14 ani, atunci tu vei fi condamnat, iar daca nu, atunci parintii tai vor raspunde pentru fapta ta.
Cu un maxilar rupt ai sanse sa-i platesti despagubiri toata viata.

| aXy99 a răspuns (pentru Bula):

La 14 ani raspunde doar daca are discernamant. Iar mie nu mi se pare ca are. Nu prea il duce mintea.

Astept.

| Celcestietot a răspuns:

Poate sa se razbune muscandu-te, iar eu in locul tau mi-as pazi orice parte a corpului!

| gabicoo a răspuns:

Esti cel mai tare. Esti Wonder Boy.hee hee
Tu in clasa a IV-a. Adversarul in clasa a VIII-a. Si tu i-ai RUPT MAXILARUL LA PROPRIU laughing Esti sigur? Nu o fi la figurat?hee hee
La Politie nu ajungi pentru ca minti de ingheata pana si apa din iaurt.

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Iaurt ca Kefir nu ai voie. Contine alcool si tu esti minor. Nu?
laughing

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Asa te vreau, bravo cat de mult ai crescut sunt mandru de tine. Stai linistit nu o sa patesti nimic pentru ca esti minor ai 12-13 ani, totusi pentru ca i-ai rupt maxilarul probabil baiatul acela o sa manace supa cu paiul timp de 6 luni jumate deci in conculzie parintii tai o sa ii plateasca spitalizarea.
TOCMAI AI DEVENIT BARBAT.

| flixbuster a răspuns:

Nu stiu daca esti troll sau nu dar prost esti cu siguranta.

| anonim_4396 explică (pentru flixbuster):

Ca maică-ta, e doar troll, n-am voie să fac de aștea?

| cosmin1324 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, e impotriva regulamentului si poti fi banat, asa ca iti dau raport cya.

| anonim_4396 explică (pentru cosmin1324):

Băăăă,fix mie?! Apăi de unde să știu coie?

| Dalmore a răspuns:

În sfârșit ai mărturisit că ești troll.

| anonim_4396 explică (pentru Dalmore):

Yep happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și eu zic ca ești doar un troll plictisit. Iar eu cred ca te referi la jocul GTA V. Nu mai confunda lumea virtuală cu cea reală.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Troll

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate e poliția pe aici, îți vede postarea și îți ridică nivelul wanted. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

MI-ar trebui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Așa îi trebuie, bine i-ai făcut! laughing
Nu o să pățești nimic, pentru că nu poți ajunge la închisoare ca minor. Dar pregătește-te pentru mare circ ce o să urmeze, asta dacă chiar e adevărat ce ai făcut.

| brokxy a răspuns:

Ba fraierilor macar postati ceva real nu toate minciunile
Doamne nu mai poti avea incredere nici in Cristos

| anonim_4396 explică (pentru brokxy):

Vezi cum vorbști

| edit28 a răspuns:

laughing

| anonim_4396 explică (pentru edit28):

Nu te râde!

| Gurgundu a răspuns:

Conform art. 6969 cod penal o sa fii nevoit sa efectuezi o felatTie cu executare