| YesorNo a întrebat:

Ce faceti voi in scoala altfel? Urgent! Funda

Răspuns Câştigător
| agirll a răspuns:

Excursie, vizionam diferite filme sau documentare, facem mancare, vizitam anumite obiective turistice. Tu ce faci in scoala altfel? happy

| YesorNo explică (pentru agirll):

In mare, cam ce faceti si voi, dar speram sa gasesc si alte activitati.

12 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Încercați un cerc foto; un cenaclu de poezie; un cerc de rebusism; o echipă de rolleri; o echipă de mountine-bike; concursuri de cultură generală pe teme date;

| OnuOnulică a răspuns:

Stau acasa pentru ca nu am fost niciodata! laughing

| YesorNo explică (pentru OnuOnulică):

Nu te plictisesti?

| Vvistula a răspuns:

Defilari, vizite la conacuri boieresti, facem piese de teatru in romana si franceza si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi cumpar o scutire pe toata saptamana si stau acasa laughing

| YesorNo explică:

Mai știe alt cineva?

| JeJeleu a răspuns:

Scoala altfel- altfel de plictiseala la scoala.

| fkfgjgfgd a răspuns:

Excursii,Vizitam muzee, activitati sportive etc

| Puddinca965 a răspuns:

Film
teatru
vizitarea Orasului
bowling,
Eu anul trecut au fost o echipad e smurd
calarie

| Tudorica_George_Adrian_1994 a răspuns:

Noi avem un cerc de poezie si prin tragete la sorti trei copii vor fi juriul si altii vor recita si juriul va da note de la 6-10 pentru ca nu ar avea de ce sa dea note mici