| 2000Inna2000 a întrebat:

Voi ce faceti acum, in scoala altfel? >:

9 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Ce știu sigur e că facem pregătire la matematică pentru examen și luni sau miercuri mergem să ne prezinte liceurile din oraș.
În rest...nu știu.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Luni: English is easy-invățam copii mici engleză.
Marțitongueorțile deschise - Vizităm justiția.
Miercuri:Au fost niște probleme, nu fac.
Joitongueentru o zi profesor-Pregătim sa invățam copii o anumită materie.
Vineri:Excursie-Sibiu.
Pa, pa!

| SimonaCristina a răspuns (pentru LeMousiqe):

Super tare orarul vostru! Noi avem 100 de ore de filme despre alimentatie, sanatoasa, etc etc, si...handbal...crying

| DeKoniec a răspuns:

O excursie, un voluntariat, un meci de fotbal intre profesori-elevi. Succes!

| PandaBear7 a răspuns:

Daca e frumos afara nici nu ma gandesc sa ma ducrolling on the floor

| Lidia02 a răspuns:

Luni mergem la pompierilaughing, marti mergem la teatru, miercuri mergem la Timisoara, joi facem pachete pentru copii de la casa de copi, iar vineri ne plimbam ceva de genu:d...tu?happy

| 2000Inna2000 explică (pentru Lidia02):

Si noi cam tot ceva de genu'.
Stii, pe diriga nu prea o intereseaza deci stiu decat de luni ca facem intreceri sportive si joi e un teatru. Atat straight face.

| DenuuDenn a răspuns:

Pai in general ne uitam la filme. facem concursuri si mergem la pizza si facem excursii