| miky2001 a întrebat:

Voi la scoala altfel ce faceti?

Răspuns Câştigător
| Georgiana2505 a răspuns:

La noi in saptamana altfel se vor desfasura campionate de handbal/fotbal, vom urmari filme si se va desfasura si un program Matematica in zonele rurale :d

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Doar 1-2 activitati fac.Mergem la Gradina Botanica si discutam pe mai multe referate.Dar la multe ore stam acasa sau stam la scoala si doar vorbim. Oricum e foarte bine ca avem si noi 2 saptamani de recreere(saptamana altfel si vacanta inca 1 sapt)
happyTu?

| Pricked a răspuns:

Activitati.

| alexs99 a răspuns:

Inca nu ne-a zis ce o sa facem dar probabil o sa avem o competitie.

| LegionarulRoman a răspuns:

Stam acasa, si venim la campionatul de fotbal.

| GrimReapper a răspuns:

Eu omor oameni.

| Metalbrain a răspuns:

Informatica in primele 3 zile, in a 4-a, vedem filme tot in laboratorul de info, iar in ultima, vizitam muzeul pe google laughing Cea mai interactiva saptamana, da...