| alexalex_4797 a întrebat:

Ce facultate imi pot alege daca am terminat pe mate info-intensiv info?

4 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Orice facultate vrei tu.Ar trebui sa tii cont si de pasiunile talewinking

| flyleaf22 a răspuns:

Oricare. dar daca vrei sa continui pe aceeasi linie, mergi la iasi sau la cluj la calculatoare. se face mai multe informatica decat la bucuresti, unde se pune accentul pe matematici. happy

| johny_9421 a răspuns:

Daca vrei sa mergi pe info, du-te in cluj la politehnica... exista f multe sectiuni legate de info - de la informatica pura la automatizari calculatoare...info si limba straina, mate-info; de toatewinking

| Alexandra_1923 a răspuns:

Daca vrei sa urmezi ceva in domeniu: Facultatea de Automatica si Calculatoare ar fi cea mai buna solutie.