| hanks a întrebat:

Ce facultate sa fac? incepe ultimul semestru si nu m-am decis incaworried, ce recomandati >? ce facultati ati facut? ce meserii bune se gasesc? sunt la mate-info-intensiv engleza

5 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

În turism sau la facultatea de finanţe.
Succes!

| Kassandra1408 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la RIUF, poti intra pe siteul lor sa vezi cand vin in orasul tau - targul de burde m-a ajutat sa imi gasesc facultatea si profilul perfect! Plec la criminologie in Anglia!
Cea mai profitabila, dar si grea facultate este engleza-araba, elevii care termin, sunt luati de ministerul de externe si platiti foarte bine.

| LoryM22 a răspuns:

Cibernetica, jurnalism, mate-info, limbi straine, finante -banci, marketing, management, contabilitate, teatru, stiinte politice, inginerie sunt de viitor. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea cea de muzica ca cantareti sunt iubiti adorati si fac many smug iti dai seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îţi sugerez Matematică sau Engleză.