| mexicannu a întrebat:

Ce facultate trebuie sa urmez, daca vreau sa devin programator? De preferat in Craiova sa fie happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Informatica sau Calculatoare si Tehnologia Informatiei. O recomand pe prima totusi, fiind mai usoara si dureaza doar 3 ani. CTI e mai grea, are si multe materii de umplutura doar pentru a deveni programator.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Informatica

suntserios
| suntserios a răspuns:

Facultatea de informatica sau Automatica si Calculatoare. Cea din urma stiu ca exista la Craiova

| jeek0 a răspuns:

Evident informatica sau automatica

| Timeea2001 a răspuns:

Informatica sau Calculatoare si Tehnologia Informatiei.E o facultate de la care inveti multe lucruri.

| Vetisan_Vlad_1985 a răspuns:

Mexicannu uite aici mai multe site-uri:
http://www.google.ro/......tp?/search