| DakotaRoyse a întrebat:

Ce facultăţi aţi alege dintre: economie, litere (limbi străine), psihologie sau calculatoare/tehnologia informaţiei? thinking

Dacă vreţi, spuneţi-mi şi de ce aţi ales facultatea respectivă happy

9 răspunsuri:
| DakotaRoyse explică:

Mulţumesc tuturor pentru răspunsuri!

| morningstar a răspuns:

Acum as alege Psihologia pentru ca mi se pare un domeniu interesant de studiat si cred ca mai sunt inca multe de descoperit.

| unknownn a răspuns:

Psihologie sau IT, astea sunt pasiunile mele.
Fiecare cu ce-i place. Daca iti place matematica doar n-o sa te duci la litere.

| TeodoraMaria98 a răspuns:

As alege Economia, deoarece imi place foarte mult matematica (Algebra in special) si cred ca m-as potrivi in acel domeniu.

Răspuns utilizator avertizat
| Ghost89 a răspuns:

Eu as alege de litere (limbi straine), deoarece vorbesc 4 limbi in prezent: romana, maghiara, engleza si italiana. desi m-ar tenta si calculatoarele, ca ma pricep cat de cat la ele, si as fi dispus sa invat mai multe.

| TrooololololololoJR a răspuns:

Economie

| alexandra12031997 a răspuns:

Din punctul meu de vedere mai bine alegi limbile straine pentru ca ti-ai gasi mult mai usor un job in alta tara, evident mult mai bine platit decat aici. Sper ca raspunsul meu sa iti fie de ajutor! happy

| robi54 a răspuns:

Litere pentru ca daca vrei si iti permiti sa te duci in alta tara trebuie sa stii limba de acolo