| Doctorfishadi a întrebat:

Ce facultati mai au admitere in toamna cu locuri la buget? Mai sunt sanse sa gasesti locuri la buget in septembrie?

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nicio sansa in sesiunea de toamna, la orice facultate ai cauta.In cazul in care exista candidati admisi pe locuri bugetate care nu isi confirma locul ocupat la termenul stabilit, se procedeaza la redistribuirea candidatilor aflati pe listele de asteptare( care au optat pentru un loc "fara taxa")

| Doctorfishadi explică (pentru alessia5158):

Aha,eu dau la arte, dar o sa imi fie greu, mai voiam sa fac ceva, dar daca nu se poate, nu se poate...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU avem de unde să GHICIM!
În general, majoritatea facultăţilor organizează Sesiune de toamnă doar dacă nu se ocupă toate locurile în Sesiunea de vară!
Mai ales "la buget", sunt slabe speranţe să mai rămână locuri pe toamnă ( totuşi, este posibil )...

Toate cele bune!

| Doctorfishadi explică:

De specificat- in Bucuresti happy.

| dragosh6 a răspuns:

Poti intra la Facultatea de Fizica pentru ca sigur mai sunt locuri pentru ca nu se inscriu foarte multi.