| everyyoueveryme a întrebat:

Ce facultati (medicina) cu bursa exista in Anglia?

2 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Tare intrebarea! rolling on the floor Un proverb zice:"Pica para malaiata in gura lui..."

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Deci am mai zis la inca o fata azi. Bursa se ofera doar celui ce se naste in tara respectiva nu si cel ce vine sa invete in tara respectiva. Exista uneori norocul sa primesti bursa, uneori, dar nu toti primesc bursa, spun din propria experienta;). Si facultati cu bursa in Anglia. e usor de cautat pe google: http://www.scholarship-search.org.uk/......1/page.htm