| stefania2005a a întrebat:

Ce inseamna cand visezi o persoana decedata, in cosciug, la inmormantare si te priveste cu ochii in lacrimi parca vrand sa ti spuna ceva?

4 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Ori trebuie sa dai ceva de pomana haine mancare sau urmeaza vreme ploioasa.

| ileana_5795 a răspuns:

DE obicei cand visezi pe cineva ca a murit inseamna ca i-a murit moarte.

| diana_6879 a răspuns:

Visele nu inseamna nimica. sunt doar sub inconstientul tau sau date de la cel rau. ele chiar nu au nicio semnificatie deci uita de vis si traieste in realitate. multa bafta fundita?

| King9 a răspuns:

Cauta pe ce-visez