| justagirl21 a întrebat:

Ce inseamna "Nepal trec"? si"On top of the world"? am tradus cu google dar nu-mi place traducerea va rog daca stiti engleza ajutati-ma! dau fundita celui mai rapid raspuns

5 răspunsuri:
| marina28 a răspuns:

Esti sigur ca nu e "trip "? Ar insemna "calatorie catre Nepal" si "in varful lumii"

| adita32 a răspuns:

Se refera la a face turul nepalului. asta deoarece acolo se gaseste muntele everest[cel mai inalt din lume].on top se revera la [in varful lumi sau pe acoperisul lumi] referire la inaltimea muntelui everest

| MissAlle a răspuns:

Esti cls a 8-a si inveti de pe manualul Snapshot? big grin

| justagirl21 explică (pentru MissAlle):

Da, si ne asculta maine din lectia nepal trec

| Eru a răspuns:

Caută în dicţionarul român - englez.

Întrebări recente