| Gabriel_Cosmin_1988 a întrebat:

Ce job as putea avea dupa ce as face mate info intensiv engleza + facultate? care ar fi o facultate mai usoara dar sa ma pot angaja usor si sa am un salariu peste mediu?

2 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

"o facultate mai ușoară dar să mă pot angaja ușor și să am un salariu peate mediu", nu te supăra.te uiți mult la filme Sci-Fi?

| BiuL a răspuns:

Si facultate usoare si job usor de gasit si salariu peste medie. Cam multe pretentii. Incearca Stiinte Economice, si te angajezi contabil la o firma apoi.