| Sory a întrebat:

Ce limbi stiti sa vorbiti?

29 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Englezasi romana! Iar franceza si germana stiu cat sa nu mor de foamelaughing!

| psiholoaga a răspuns:

Engleza o vorbesc cursiv, Franceza, la nivel de "m-as descurca in franta, daca mi se si vorbeste rar", germana, la nivel elementar: mama, tata, papa, somnhappy si romana (eu zic ca e si asta o realizare...)

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Engleza bine, franceza si rusa acceptabil.

| JeSa a răspuns:

Italiana cursiv, franceza comsi-comsa si engl. putin!

| andreutz a răspuns:

Romana... engleza f bine zic eu...franceza cat sa nu ma ratacesc prin franta.si turca idem big grin

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Engleza, franceza, italiana, maghiara, si am cam uitat sarba ce-o stiam.

| kh1ss a răspuns:

Romana si engleza

| Ben. a răspuns:

Romana, engleza, franceza, italiana, spaniola si visina de pe tort... ebraica.

| leluc a răspuns:

Romana si engleza, amandoua foarte bine happy

| Klara a răspuns:

Romana, engleza, maghiara - foarte bine.
Ebraica - binisor.
Franceza - mediu.

lolita
| lolita a răspuns:

Engleza si spaniola nivel scris si vorbit.

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Engleza -chiar ff bine
franceza-asa de dragil de a vorbi
italiana-bongiorno, ciao, gratie laughing
-spaniola -nivel mediu
si...romana! limba materna si draga happy

| Ella_6365 a răspuns:

Engleza, spaniola

| beba a răspuns:

In ordinea in care le-am invatat:romana, franceza, engleza si greaca.happy

| claudiarebecca a răspuns:

Engleza bine bine, ceva franceza si germana happy

| I.Love.Football a răspuns:

Engleza - bine, spaniola - ma descurc, franceza si italiana - le inteleg, dar mai greu e cu vorbitul.

| claw_4117 a răspuns:

Engleza, romana si franceza (teoretic)

| Sory explică:

Eu stiu sa vorbesc Engleza destul de bine, Franceza, Spaniola stiu sa vb ca si cum as vb romana si Romana.

| sergiu25bc a răspuns:

Eu stiu asa f bine
1 engleza 8 ani engleza 2 ani londra
2 italiana 5 ani italia deci vb f bine si scris si vb
atit stiu eu

| pisika a răspuns:

Limba mea materna este germana, stiu engleza, romana, franceza ( nivel de conversatie) si spaniola- mai mult o inteleg decat o vorbesc...

| Andreea_8014 a răspuns:

Franceza, Engleza, Spaniola, Germana sh` Romana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La perfectie stiu romana si spaniola
iar la care mai am de invatat un pic sa ajung la perfectie e la engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Engleza, franceza, spaniola, italiana, latina, ...acum iau cursuri de limba araba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa ne dam mari

| stetoscop a răspuns:

Germana, engleza, italiana, spaniola

| CriSslsa3 a răspuns:

Eu stiu:
Engleza, Franceza, un pic Spaniola, Si bineinteles Romana(FFFFFFFFFFFFFFF BINElaughingwinkinglaughing)

| GoSsip GiRl a răspuns:

Eu stiu multe limbi fiindca am calatorit aproape in toata lumeabatting eyelashes : Romana, Franceza, Spaniola, Engleza, Germana, Yotomela si acum invat Rusa si voi invata chineza big grinbatting eyelashes

Byelove struck

| nimic:*de:*spus:* a răspuns:

Spaniola, franceza si romanabig grinbig grinbig grin

| Jae a răspuns:

Engleza,Franceza,un pic Spaniola, Romana