| TheBlueToothOfDracula a întrebat:

Salut.
Ce limbi vorbiți? Cum le-ați învățat

6 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Le-am uitat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Spaniola - am învăţat-o din telenovelele pe care le vizionam când eram mică.
2. Engleza - am învăţat-o începând din clasa a 6a, deoarece m-a atras şi am considerat-o uşoară.

| Michaeel a răspuns:

Stiu sa vorbesc foarte bine engleza si momentan invat rusa iar pe viitor mi-ar placea sa invat germana big grin Ca tot omul, engleza am învățat-o la scoala iar rusa o invat pe cont propiu din carti sau podcast-uri.

| CdeMetal a răspuns:

Engleza la un nivel decent, pot sa ma inteleg cu lumea, am invatat-o in principal din filme, carti si jocuri.

| Peachdelight a răspuns:

Engleză și spaniola. Am învățat din filme, muzica, jocuri și cărți.