| anonim_4396 a întrebat:

Ce limbi straine poti vorbi? Ce limbi straine ai vrea sa stii?

@alexander (si oricine mai e curios): eu stiu engleza, franceza si coreeana tongue si vreau sa stiu coreeana mai bine

17 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Eu stiu engleza, germana, franceza si un pic de spaniola happy
Uau, coreeana! Interesant. Am auzit ca e o limba grea.

| Lora a răspuns:

Engleza, franceza si greceste nu stiu ce as vrea sa mai invat orice limba straina e bine venita

| Daria a răspuns:

Stiu bine engleza si germana.Si putin spaniola si italiana.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Stiu engleza si germana, mi-ar placea sa invat italiana sau spaniolahappy.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Engleza (foarte bine), franceza, si un pic spaniola si italiana. Cred ca as vrea sa stiu Japoneza big grin. Dar uni ar trebui sa stie sa vorbeasca romana.

| Kitty a răspuns:

Engleza, franceza si acum invat italiana.

| liveincolors a răspuns:

Stiu engleza si spaniola, si putina germana. Sper sa invat si franceza.

| JuStKid a răspuns:

Pai stiu spaniola. putin italiana. fluent engleza. putin france s i as vrea sa stiu chinezabig grin. u ce sti

| Mary Marry a răspuns:

Pai pot sa vorbesc in engleza engleza.Si de vrut franceza, spaniola, germana si araba

| PaTTy_3342 a răspuns:

Franceza cat de cat.
Germana stiu bine.
Engleza perfectwinking

Rusa mi se pare interesanta rolling on the floor

| Buggy a răspuns:

Eu stiu un pic engleza si franceza si stiu foarte bine armeana.De vrut, greceasca, coreana, poloneza, italiana, spaniola, germana si japoneza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romana, absolut.Franceza asa & asa.Germana->mi-ar placea si Japoneza si putina Filipineza

| Azazea a răspuns:

Stiu 5 limbi, 4 avansat si una mediu, si intentionez sa mai invat si alte limbi...

| ilovedemi a răspuns:

Eu stiu spaniola, engleza, franceza si cateva cuvinte in laina ce facem la scoalatongue

| MoonECLISPE a răspuns:

Stiu romana si engleza ...as vrea sa stiu chineza si japoneza. big grin

| Maknae_SIMO_1985 a răspuns:

Eu stiu engleza si as vrea FOARTE mult sa stiu coreeana... poti sa imi dai id-ul tau si sa ma ajuti sa invat coreeana? puppy dog eyes

| R_3766 a răspuns:

Nu stiu nici o limba straina, dar as vrea sa stiu greaca veche sau araba happy