| Mari_Tudor_1977 a întrebat:

Ce ma fac am un test la istorie si nu am invatat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu,iei caietul și înveți, altfel cum crezi că vei învăța?

| Mari_Tudor_1977 explică (pentru anonim_4396):

Dar eu intru de dimineata pnt ca sunt clasa 4 si incepem orele la sapte jumate

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mari_Tudor_1977):

Ai destul timp să înveți, mai ai o săptămână!

11 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cred ca testul il vei da dupa vacanta din care mai este o saptamana, timp suficient sa repeti 2-3 lectii si sa te pregatesti. Sigur ai primit indicatii despre ce trebuie sa repeti fiindca, la test, se dau cerinte din cunostintele invatate inainte de vacanta. Iti trebuie doar putina ambitie sa lasi netul, telefonul si jocurile, sa deschizi cartea si eventual caietul de notite. Spor la citit!

| darrio2007 a răspuns:

In loc sa stai pe aici mai bine du-te si invata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te faci avocată.

| SasukeUchihakun a răspuns:

Roagate de un coleg sa iti dea sa copiezi

| sadass a răspuns:

Nu te duci.

| anilatacardnaxela a răspuns:

In loc sa stai pe net, invata! E simplu...

| adrianadragutzza a răspuns:

Eu zic sa te ridici din fata calculatorului, te duci pui mana pe caiet, il deschizi si citesti pana ai bagat totul in minte

| dree13 a răspuns:

Sfanta copiuta.dar e "demodata"happy incearca poze cu telefonul sau pur si simplu INVATAlaughing)))

| Mari_Tudor_1977 explică (pentru dree13):

Hei sunt doar un copil da de 9 ani te rog nu mai rade de mine daca nai vazut acolo sus ca scrie sunt clasa4