| Domnuleeeeu a întrebat:

Maine dau test la istorie si geografie si nu am invatat nimic, ce ma fac?

24 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ori inveti, ori copiezi, dar stai linistita ca e doar test de recapitulare. Nu se trece in catalog.

| untu a răspuns:

Apuca-te de invatat imediat! Lasa internetul si roaga-i pe unul dintre parintii sa te ajute sa recapitulezi! Fii atenta si nu o lua in seama de sfaturile celorlati! Trebuie sa iei note bune, dar macar incearca! Si spune-i la profesor ca nu te-ai simtit bine in zilele trecute si ai invatat cat ai putut!

| Eastwood a răspuns:

Inveti acum, sau dimineata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te faci doctorita sau avocata sau inginera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai profesori handicapati daca dai teste in a doua zi de scoala. Eu zic sa te prefaci ca esti bolnava sau sa chiulesti.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Stii ce inseamna felatia?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Domnuleeeeu):

Dar sa freci penisul unui baiat stii? Doar intreb nu te supara.

| Domnuleeeeu explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Mai bine dacat crezi.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Domnuleeeeu):

Ai incercat vreodata in timpul orelor la scl?

| Domnuleeeeu explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Poate.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Domnuleeeeu):

laughingiar iti faci de cap cu prietenii mei?surprise

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Domnuleeeeu):

Sa vezi ce-i excita, crede-ma. Doar sa nu le dai sperma ca ii murdaresti.

| Domnuleeeeu explică (pentru SergiuBoss11):

Te deranjeaza? Ti-e ciuda?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Domnuleeeeu):

Numai la mine nu ai mai venitsad

| Domnuleeeeu explică (pentru SergiuBoss11):

Ce sa iti fac daca ai fost ocupat cu ferele?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Domnuleeeeu):

Sa ma astepti pana imi eliberez programul?sad

| Domnuleeeeu explică (pentru SergiuBoss11):

Eh...bine... dar sa nu te plangi daca aflii ca m-am dat la Sergiu.

| thewomaninwhite a răspuns:

Stai linistita ca oricum nu conteaza. e doar un test de recapitulare menit sa evalueze nivelul clase voastre.

| CosminC86 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau, mi-as face un sandviș, un nes frecat bine, cateva tigari, si apoi m-as culca. Si m-ar durea si undeva de testele lor. Sa le transmiti profesorilor tai ca eu, CosminC86 le transmit multa m**e, pentru ca va dau teste fara recapitulare. *imbratisare*

| JustaLittle a răspuns:

La mine testul initial se trece in catalog :'(

| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Este test de recapitulare din materia de anul trecut si notele nu se trec in catalog deci stai linistita, poti sa iei si 2 fara probleme laughing

| onuticuta200312 a răspuns:

Voi dati teste initiale fara sa faceti recapitulare?

| armos a răspuns:

Doamne ce profesori ai laughing
Pai e doar un test inițial și nu se trece în catalog deci nu învățawinking!