| alindumitru083 a întrebat:

Ce master se poate urma în domeniul sănătății?

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Cred ca ceva in domeniul psihologiei ar putea fi o soluție aproape de domeniul specificat de dumneavoastră.

| ioana748 a răspuns (pentru ioana748):

Mulțumesc pentru funda. Ma bucur ca am fost de folos.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 19 ore | alindumitru083 a întrebat:
Ce master se poate urma în domeniul sănătății?"

lasa intrebarile de masterat si inscrie-te intai la o facultate, termin-o daca esti capabil si apoi dupa ce iei licenta, mai vezi tu daca esti capabil sa faci vreun master.

| alindumitru083 explică (pentru Violleta2022):

Si tu lasa te de acest site, du te si fa si tu un master daca esti asa invidioasa si îmi comentezi pe la toate postarile.E trist cand ocupatia ta e sa imi cauti mie nod în papură. Bine ca esti nr.1 pe aplicatia asta, in viata reala nu te asculta nimeni, este? Ai gasit validare aici si te ai pus, stăpâna supremă a aplicației. Pune si tu o intrebare pe aplicatia asta, ca de raspuns ai raspuns la tot mapamondul. Dar stai ca am uitat, tu "sti deja tot", nu ai nevoie sa pui intrebari. happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru alindumitru083):

Nu am nevoie de master copile, sunt director, am angajati pe care-i platesc si ii supravegehz, profesez de peste 30 de ani in domeniu, deci am ajuns destul de sus.

Eu incerc doar sa te fac sa intelegi ca FARA facultate nu poti face nici un fel de master. dar tu nu pricepi si gata, ba chiar contnui sa postezi topice noi cu aceeasi intrebare fara nici un sens pentru nimeni.

| alindumitru083 explică (pentru Violleta2022):

Postez ce intrebare vreau eu. Ai tu idee cine sunt eu? Ce varsta am? Poti sa te uiti tu in toata arhiva TPU. Nu ma incalzeste cu nimic. Si nu ma incalzeste ca esti mare director, are timp un director sa stea atat de mult timp si mai imi si spui ca nu iti dau atentie si vrei sa te bag in seama. Du te si fa ceva cu viata ta, poate esti tu director, dar viata sociala sigur nu ai, ca esti nevorbita. Bine ca vorbesti neintrebata. Te simți tu sa imi faci bine....ca eu nu stiu ce e ala master ...etc. daca iti zic de doctorat imi spui ca doar medicii îl pot face. Ca asa esti de băgăcioasă.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Cauti pe net informatii. De unde esti de fel?

| alindumitru083 explică (pentru AdrianaBacescu):

București. Nu contează unde fac masterul. Îl fac oriunde în țară/străinătate. Vreau sa stiu cam ce exista pentru acest domeniu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru alindumitru083):

Mai baiete, masterul il poti face NUMAI dupa ce faci o facultate, pe care tu inca nu ai inceput-o!