| tewutu a întrebat:

Ce materie vi s-a parut cea mai grea in scoala generala/liceu?

Răspuns Câştigător
| Ghaśśan_Gräfittê_1998 a răspuns:

Matematica Clar!

21 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nenorocita de chimie!

| DiamondEyes a răspuns:

Matematica, chimie.

| floryynnel a răspuns:

Salut,depinde de fiecare in 5-8.
La liceu...banuiesc ca nu se duc la stiinte ale naturii sau mate-info cei ce nu au treaba cu matematica, fizica....si la fel cu filologia sau stiinte sociale.
Eu cel putin, urasc de cand ma stiu : romana, franceza, si restul materiile care au o legatura mai mare cu profilul uman. Exceptie face engleza.
Iubesc biologie, chimie, mate big grin

| Duucu a răspuns:

Matematica

| suffarstar a răspuns:

Matematica.

| gingergirl1 a răspuns:

La generala matematica si fizica! La liceu inca nu stiu! laughing

| Scarbo a răspuns:

Chimie.

| piTiCcu a răspuns:

Matematica/Informatica. happy

| AlexandraPrincess a răspuns:

Matematica crying
Si fizica in clasa a6a si a7a e grea. straight face

| BubbleWhitee a răspuns:

Fizica nu am înțeles-o și nu o voi înțelege niciodată happy!

| MadalinaaIoana a răspuns:

Fizica

| MariusSB a răspuns:

Chimia (Bleahh)

| lucky_6605 a răspuns:

Matematica mi-a distrus viatalaughing

| tewutu explică:

Si mie tot matematica mi se pare cea mai grea!

| FărăFiltru a răspuns:

Nici una, am fost un geniu până în clasa a 2-a, pe urmă ma prostit şcoala.

| DarkNayker a răspuns:

Chimie ( mai mult de profa nu de alta ) si Romana, PS: Ce facem in a VIII-a la Biologie?

| Lucian2990 a răspuns:

Fizica

| LoveForCookies a răspuns:

Mate,clar laughing Dar şi fizica.

| Yaasmina a răspuns:

Sportul. Vorbesc serios...era sa imi iasa 9 la sport pentru ca nu indeplinesc cerintele profului.laughing

| BogdanChu a răspuns:

Acum depinde de mai multi factorii. Daca esti la liceu sau inca in generala.Depinde se de profesorii, adica daca chiar isi da interesul sau va pune note pe ochi frumosii.In general mai grele sunt matematica, romana, fizica, chimia si optional informatica