| pynnk a întrebat:

Ce materii se fac in clasa a11a la stiinte ale naturii? scuzati categoria dar este cea mai populata :d

3 răspunsuri:
| Luci1988 a răspuns:

Buna pynnk, materiile in clasa a 11 - asunt urmatoarele : Limba romana - 3 ore
limba moderna1-2 ore
limba moderna2-2 ore
matematica-3 ore
fizica-3 ore
chimie-2 ore
biologie-2 ore
istorie-1 ora
geografie-1 ora
socio-umane-1 ora
religie-1 ora
tic-2 ore
ed fizica-1 ora
FUNDA?

| Andreyus13 a răspuns:

Pynnk,draga la profilul stiinte ale natturii faci ca materii de baza chimie biologie & fizica la una din astea o sa ai intenzisi bio, sau fizica ori chimie mi se pare ca este la alegere pe langa acestea o sa maiai si m1 adica mate dar este mai usurica mult mai usoara fata de m2 succes

| Pitiq12 a răspuns:

Numarul tau de ore per total este de 24 si cu dirigentia 25..deci 5 ore pe zi si asta e inposibil