| te iubesc ! a întrebat:

Ce materii va plac cel mai mult? si ce nu va place laughing

Răspuns Câştigător
| jumbO a răspuns:

Mie imi place romana.fizica.sp0rtullaughing, geografia si franceza...

nu imi place : tehnologica, matematica, si mai aless ce urasc cel mai muuuuuuuuuuuuuult : CHIMIA... bleacs :-s. :-&:-&:-&:-&:-&:-&

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu imi place:matematica. E razboi intre noi doualaughing
Imi place psihologia si romanabatting eyelashes

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi place foarte mult istoria.Mereu retin si invat lectiile cu drag, consider ca este foarte importanta si frumoasa.

| lilboutique a răspuns:

Nu imi plac fizica si chimia.

Imi place romana datorita profesoarei care stie sa ne faca sa intelegem, sa ne placahappy

| Gosh. a răspuns:

Imi place Engleza, Geografia si Chimia
Nu imi place Educatia Civica. mi se pare cea mai inutila materie.

| Aicilef a răspuns:

Mie imi place romana.muzica.biologia.sh matematica... urasc sportul.chimia sh franceza.tongue

| bombo9 a răspuns:

Imi place cel mai mult materiile...romana,matematicaa,engleaza si biologie, sport si fizic(relaxare)
iar materiile care nu-mi plac sunt chimia bleaaahhh, franceza(o detest)

| Ana-Maria94 a răspuns:

Mai imi place geografialaughingsi engleaza in rest.hee hee

| jumbO a răspuns:

Pai imi place : fizica, geografia, romana, biologia[unpik]hee hee, sportul laughing, franceza big hug

| jumbO a răspuns:

Aaa ...si nu`mi place chimia, matematica, tehnologica,. mai ales chimia. pff o urasc laughing! `

| M.G.R a răspuns:

Istoria, Romana, Germana si nu imi place matematica, fizica, chimia, biologia

| Dianna_8523 a răspuns:

Cel mai mult : romana, engleza si sportul. Cel mai putin : matematica, muzica ( am motivelaughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place mate, chimie, fizica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sportul, matematica, romana, engleza, si religia.sa nu crezi ca-mi place religiA! imi place pentru ca doamna ne lasa sa facem ce vrem in ore.happytonguebig grin.nu-mi place religia, materia, ca in ce am scris mai sus imi place inv., ed pentru sanatate, o...si mai imi place pictura, abilitatzi practice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place bio chimia si geografia. urasc matematica, fizica, informatica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place romana, franceza, biologia, chimia, muzica, informatica si matematica(dar nu exagerat de mult)
Nu imi place istoria(deloc), psihologia, antreprenoriala si poate imi mai scapa vreuna...

| ZamA a răspuns:

Mie imi place logica si romana
nu-mi place mate, fizica si chimia

| thisisbeautiful a răspuns:

Materiile care imi plac sunt matematica si stiintele naturale si cele care nu-mi plac sunt franceza si geografia

| claw_5072 a răspuns:

Urasc fizica...si trebuie sa dau si bac la materia astasadlaughing
si imi place romanawinking

| biancakitty a răspuns:

Buna!
Imi plac:romana, matematica, stiintele, desenul, abilitatile si informatica
Nu-mi plac:sportul