| ILikeSummer a întrebat:

Ce note credeti ca veti lua la examenul de evaluare nationala matematica.
Nu prea o am cu matematica. Sper sa nu fie greu. Bafta! happy

4 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Nici eu nu prea le am cu mate, dar totusi sper la peste 8 :-s
Bafta si tie! :*

| LovelyPuppyEyes a răspuns:

Eu sunt buna la mate, cred ca iau 8, dar imi este frica, deoarece toti spun ca la mate va fi greu. Eu am incredere in mine, si tu trebuie la fel! o sa reusesti daca te concentrezi, iti tin pumnii. multa bafta :*:*

| Andiiiiiii a răspuns:

semneaza si tu petitia pentru acordarea celor 60 de sutimi, te rog http://www.petitieonline.com/......12/start/0