| Pitic a întrebat:

Ce parere aveți despre profesia de psiholog?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E o meserie foarte placuta, interesanta si utila pentru oricine.E atragatoare insa in Romania nu prea se cauta..fiindca iti trebuie cabinet personal si mai ales ca nu prea se gaseste asa usor posturi in domeniu, cele existente is ocupate...happy Dar e bine sa faci psihologia, pentru tine.

| wolder a răspuns:

Nu e o buna meserie la noi in tara

| neutrino a răspuns:

Frumoasa meserie, dar din pacate, din diverse motive, tara-i plina de tineri care au terminat facultatea de specialitate si profeseaza cu totul alte meserii.

| MidnightR a răspuns:

Este interesanta daca vrei sa observi diferitele fatete ale omului.

| nlko a răspuns:

Frumoasa, dar si complicata...
Mai bine am fi avut putini psihologi buni, decat atat de multi pe dinafara...