| MissVanity a întrebat:

Ce parere aveti de CN Gheorghe Sincai-Bucuresti? Este un liceu bun?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este un liceu bun. Este printre cele mai bune licee din Bucuresti. Intra pe site-ul lor si vei afla mai multe detalii.

| 8mariastar a răspuns:

Da este un liceu bun dar zic eu mai bun este Liceul National Ion Luca Caragiale

| Madsss a răspuns (pentru 8mariastar):

Nu stiu in ce baza ai facut afirmatia asta. Cand am mers sa dau bilingvul la Caragiale, ne-au tinut 3-4 ore afara in PLOAIE, cand ei au 30 de sali de clasa, 2 sali de sport etc.
Caragiale este un liceu de figuranti, si cu o medie jalnica (8, 5 mi se pare, nu se compara cu 9, 5 ).

| bug94 a răspuns:

Da, este un liceu bun daca e sa ne luam dupa mediile de admitere