| LisaJulie a întrebat:

Ce parere aveti de proiectul lui Iohannis,, România educată "? A avut un succes?

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Toti copii prosti au telefoane "destepte".

| Hyperion7 a răspuns:

Nici pe departe, mai degrabă a descurajat tinerii să mai învețe, părerea mea

| suntserios a răspuns (pentru Hyperion7):

Proiectul asta nici macar nu a existat, nu stiu cum ar fi descurajat pe cineva

| Hyperion7 a răspuns (pentru suntserios):

Mai ieși de pe TPU și mai trage un ochi prin jur
http://www.romaniaeducata.eu/
Cheers!

| suntserios a răspuns (pentru Hyperion7):

Tu poti sa imi spui ce s-a realizat relevant in acest proiect care sa fie sesizat de elevul de zi cu zi?

| Hyperion7 a răspuns (pentru suntserios):

Doar un exemplu :))
https://www.edupedu.ro/......reseli-pe/

| suntserios a răspuns (pentru Hyperion7):

Deci vezi, proiectul e ca si inexistent. Nici tu nu stiai nimic din el, a trebuit sa imi dai niste link uri.

| Hyperion7 a răspuns (pentru suntserios):

Da,ai dreptate.

| LordCristobal a răspuns:

Este un proiect exostent pe hartie si neaplicat in realitate.
Nu am nicio parere, a ramas la stadiul de speranta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate s-a văzut în scoliile românești în ultimii ani...nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A durat foarte multi ani si intre timp s-au facut foarte multe schimbari de programa scolara si structura anului scolar; de asemenea schimbari in modul in care sunt administarte scolile, in conditiile in care de obicei acest sector este ignorat. Eu zic ca da.

| Darius50boss a răspuns:

Nu prea

| ClaRa91 a răspuns:

Este un fiasco alaturi de Romania lucrului bine facut.