| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce părere aveți despre Klaus Iohannis?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu il cunosc, ce parere sa am despre un om necunoscut

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fost traficant de carne vie pentru vanzare de organe a reusit sa ajunga presedinte fara sa isi dea interesul pentru tara

| darrio2007 a răspuns:

Neutră.

| sabin89 a răspuns:

Îmi place de el că e un tip ferm. Nu admite să fie întrerupt când tace.

| danbnz a răspuns:

Un mutulică leeent.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Am votat cu el avand in vedere ca alternativa nu era o solutie. M-a dezamagit, acum din fericire am si o alta alternativa non-pesede. Sper sa nu ajunga in turul doi cu un jeg pesedist, ca ma duc si invalidez votul pentru prima oara de cand ma stiu.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca stie toata lumea faza cu ghinion, nu? E uite, daca un simplu profesor a reușit să își ia 7 case din "meditatii" nu cred ca poate cineva sa il numească om ok si cinstit. Daca atunci cand a ținut un discurs pe malul mari nici macar nu sa sinchisit sa se întoarcă sa vada ce s-a intamplat cu militarul ce a cazut din picioare nu cred ca poti sa ai o parere buna sau sa consideri ca acel om merita sa conduca o tara cand nu are nici o urma de empatie față de un om bolnav.Cand si-a aruncat flegmatic haina pe masina ca altii sa eu ia de acolo pentru ca el e președinte si isi permite nu ai cum sa il vezi cu ochi buni.
Eu cred si consider ca e un molau plin de arfe pe care nu il vede niciodata nimeni implicanduse in ceva si care freacă menta prin parlament sa iasa banu sa mai ridice câteva case.

| Celcestietot a răspuns:

Al doilea care nu il place.

| Sofer a răspuns:

Mie unul nu imi place.

| J0B0MAT a răspuns:

| Dismally a răspuns:

Nu m-a impresionat ca om politic, poate a fost mai decent decat altii dar nu cred ca este suficient.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cand l-au intrebat reporterii cum de aveti domnule presedinte 6 case si 4 masini din salariul vostru de profesor de fizica iar el de colo spune ca "Nu toti profesorii de fizica au avut norocul meu sa realizeze 6 case si 4 masini dintr-un singur salariu de profesor de fizica va multumesc pentru intrebare, mai aveti si alte tinrebari" cat de prosti putem fi, o stai el o fost si primar al Sibiului desigur si de acolo cu politica mai departe a ajuns tot mai sus.

Reporterul: hmmm, hmm, ăăăăă domnule Klaus Iohannis totusi cum de ati putut realiza 6 case si 4 masini doar din salariul vostru de profesor de fizica?
Iohannis: Mai aveti si alte intrebari?
Reporterul: Si totusi cum ati facut asta?
Iohannis: In 20 de ani se petrec multe.
Reporterul: Ce veti face ca presedinte?
Iohannis: Nu stiu sa vedem ce rezerva viitorul pana atunci ma gasiti pe Facebook.
Reporterul: Va ganditi sa candidati pentru al doilea madat domnule presedinte?
Iohannis: Ma gasiti pe Facebook toate cele bune o zi buna va doresc.
Reporterul: Si totusi veti candida pentru un nou mandat de presedinte?
Iohannis: Mai aveti si alte intrebari?
Reporterul: Sotia dvs, ce mai face?
Iohannis:...,,,,, mai du-te in mata.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Cam penibil, nu crezi? Omul nu are copiii. Parintii nevestei au fost familie instarita si nu au plecat la drum in fundul gol. Pune doi profesori cu obiecte la care se cauta meditatii, fara copii, si vezi cam ce iese. Adica dragnea si toata gasca lor e bine, voi v-ati apucat sa puneti botul la manipularile astea de doi lei cu miile de case. Ai habar ca toate cele 6 case ale lui KWI, IMPREUNA, au o suprafata desfasurata mai mica decat PARTERUL vilei lu' dragnea din Teleorman, nu? Daca nu aveai, acum ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbecilul planetei

| Thecurious a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exagera.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Thecurious):

Păi nu exagerez, doar prietenul lui de peste ocean poate mai e la fel de cretin

| Thecurious a răspuns (pentru anonim_4396):

In urma cu cateva luni, aveai alta opnie despre miliardar.
De ce il consideri cretin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Thecurious):

Păi acum câteva luni nu promitea de dimineața până seara că închide ziare și posturi tv până la sfârșitul mandatului și că îi nenorocește el pe toți...

| Thecurious a răspuns (pentru anonim_4396):

Am auzit.
Cand te ameninta presedintele SUA, nu ai cum sa ramai indiferent.
Insa stii foarte bine ca, in SUA, poti exprima tot ce doresti atat timp cat respecti legea.
Nu stiu de ce nu se comporta ca un diplomat, probabil nu isi asculta intotdeuna consilierii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun Presedinte pe care l-a avut Romania. E un om onest, de buna credinta, care isi da silinta. Are sustinerea mea pentru inca un mandat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@dumitrescu: casa aia a lui dragnea din teleorman, care-i o grandomanie de neam prost, face maxim 300k eurolaughing)), ala are 6 case de 200-300k bucata sau cu cate o mai fi ramas...

| brokxy a răspuns:

Avand in vedere ca a reusit sa distruga PSD-ul si pe Dragnea, CEL MAI SMECHER

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru brokxy):

A reusit pe draq. Imbecilii aia s-au distrus singuri.

| brokxy a răspuns:

Adica imi place lol

| OrdanKarris a răspuns:

Un zombie pe 2 picioare.

| IamJoKeR a răspuns:

Nu-mi place moaca lui