| madalina_7960 a întrebat:

Ce parere aveti despre abundenta reclamelor din zilele noastre?

5 răspunsuri:
| death a răspuns:

Mă simt agresat vizual. Dacă vreau să mă uit la ceva, începând cu porcăriile de filme de la TV şi terminând cu iarba şi clădirile dintr-un oraş, trebuie să suport şi reclamele aferente care-au ajuns peste tot. Culmea mi s-a părut când faţadele blocurilor erau acoperite cu Mihaela Rădulescu, aproape dezbrăcată, spunându-mi să mă las de fumat, ea pozând în alternativă.

| Tamiki a răspuns:

Se vede ca e criza si ca oamenii au nevoie de bani...

| Claudia a răspuns:

La o emisiune / film de 1 ora jumate, cu publicitate se ajunge pana si la 2 ore straight face. E prea mult reclama :\. Si cand da pe un post reclama baga pe toate posturile straight face.

| rebela2011 a răspuns:

Mult prea multe si cu tampenii

| Knight_2136 a răspuns:

Pt public stiu ca este enervata dar pentru televizune, reviste etc sunt foarte bune pentru ca din acest lucru isi iau bani