| Bogdanst a întrebat:

Ce parere aveti, despre acest clip: http://www.youtube.com/watch?v=rhqtLefUvA4.
Mie sincer imi da de gandit, sunt unele dovezi care sunt adevarate, cel putin asa cred eu. Urmariti clipu, apoi spuneti ce parere ati avut.Si daca este adevarat:D MS

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Foarte trist mai ales semnul lor pe care il faceau si presedintii iar ce spunea acolo ca ''sunt indoctrinati copii prin desene'' m-a uimit, asa e cu adevarat, se observa din imaginea cu spider-man! E de-a dreptul real si trist stiam de acest lucru de la istorie, am un profesor deosebit de inteligent pe care il admir! Am vazut acolo cu microcipurile, chiar ne-a spus dansul ca nu ar accepta niciodata sa i se implanteze asa ceva, chiar de nu va mai avea drepturi! Chiar nu va impresioneaza acest film? Pe mine chiar ma sperie! Ati vazut bancnotele? Ati vazut codurile de bare(care se pun pe alimente) chiar am sa ma uit de curiozitate sa vad daca asa e, sau buletinele cu 666! Ii urasc ii urasc din tot sufletul meu pe acesti oameni datorita lor nu e liniste in lume! Auzi o fetita de 3 ani poate face sex. ii urasc! I-as omora cu mana mea! Nu mai vreau sa aud de asemenea religii, de lupte si razboaie in lume intre oameni! Avem un singur Dumnezeu si acela este sus la cer, nu este in iar scaldansu-se in sperma cum spunea in film! Rusine, rusine sa le fie celor ce au spus acest lucru! Nu sunt credioncioasa, fac pacate sunt om insa nu as fi spus asta niciodata in viata sau ca Iisus a facut sex cu un magar! Fratilor sunteti normali? Iisus a fost pur a dus o viata nefericita din cauza celor ce l-au urmarit de la o varsta frageda! Trist, el manca orez fiert si era fericit uneori eu mananc mancare buna si tot fac mofturi la ea! Uneori uit de Dumnezeu si pacatuiesc ar n-am omora un om, n-as lua viata unui suflet! Mi-a placut postarea ta, ma bucur sa vad ca mai e cineva realist pe site si nu se gandeste doar la lucruri coliparesti, ci si la o realitate petrecuta in lume pe care multi nu vor ''s-o vada''

Felicitari!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se știe de exista lor.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Francmasonerie
Părerea mea?
Pa, pa.

| thealchemist a răspuns:

Nu e nimic nou.
ca sa adaug ceva la materialul din clip, daca te uiti pe googleearth vezi ca in Washington este o pentagrama inversata care are Casa Alba in virf. iar daca desenezi o pentagrama in Pentagon, un brat va arata exact spre Casa Alba. la fel daca desenezi brate externe Pentagonului pentru a face o pentagrama, unul va arata exact spre Congres.

| GdX a răspuns:

Frate buna dimineata. Asa este. Tu acum aflii? Cauta documentarele. Zeigeist, Home, End Game.

| Cumica a răspuns:

Wow si pe mine m-a uimit ca pe toti ceilalti! pare adevarat

| pitic13 a răspuns:

Deci ceea ce am vazut ma ingrozit pare atat de real chiar am avut impresia ca este adevarat...si se pare ca este. nu stiu ce sa mai spunsad m-a ingrozitsad, dar se pare ca se leaga tot ceea ce e acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.descopera.ro/......de-an-foto :D Bogdanst

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.descopera.ro/......de-an-foto :D Bogdanst

| Madalina_5058 a răspuns:

Eu refuz sa cred in astfel de lucruri