| Lacramioara91 a întrebat:

Ce parere aveti despre diversitatea de caractere a persoanelor?
Ce tip de caracter vi se pare cel mai greu de suportat?
Ce defectele va deranjeaza cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce parere aveti despre diversitatea de caractere a persoanelor?
daca stam si ne gandim nici adn nostru nu este indentic de la mine la tine daca asta nu ne impedica sa facem un copil noi doi
Ce tip de caracter vi se pare cel mai greu de suportat?
sacaitori,cei care niciodata nu le convine ceea ce faci,indiferent ca vrei ei mereu isi vor spune ai gresit,din pacate am avut cineva care mereu mi-a facut asta in fine
urasc mincinosi,tradatori,masculi care se baga aiurea in seama,prosti, bagatori in seama
Ce defectele va deranjeaza cel mai mult?
personale?
sinceritatea, inaltimea, burtica, lipsa ambitiei uneori, graba, generalizarea etc si nehotararea dar sunt nehotarat pentru ca sunt dezamagit peste tot de aia
dar cand eu fac ceva personal sunt hotarat 100% sa reusesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mincinosii si tradatorii. Funda?

| JohnyMoga a răspuns:

Nu suport prefacatori, mincinosi laudarosi, cocosi ca cine mis eu etc tongue

| AliG a răspuns:

Nu suport invidiosii, mincinosii, falsii si oamenii care se cred superiori.

| Lacramioara91 explică:

Voi da funda... celui care explica ceea ce afirma.