| Ioanaryeiwweruip a întrebat:

Ce părere aveți despre facultatea Alexandru Ioan Cuza din Iași? Mă interesează specializarea psihologie. Este un loc unde nu e nevoie sa dai mită?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e nevoie sa dai mita, pentru ca profesorii de la Iasi isi ignora studentii chiar daca li se ofera mita.
Mergi intr-un loc mai departat de... Rusia rolling on the floor
Acolo nu ai nici o oportunitate.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce s-ar da mita?
Odata ce-i o facultate inutila, la care cum intri asa iesi, ca oricum nu exista job pentru miile care termina psihologia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa dai mită la facultate?
Pentru ce?