| Ioanaryeiwweruip a întrebat:

Hei TPU! As dori sa urmez facultatea de psihologie de la Iași, dar nu mă pot decide între Alexandru Ioan Cuza sau Petre Andrei. Ce părere aveți? Care credeți că ar fi mai ok? Mai ok in sensul academic.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cuza e o universitate mare din Romania dintr un centru universitar mare.

Petre Andrei e o universitate privata si ca orice universitate privata din Romania e foarte foarte slaba

| Ioanaryeiwweruip explică (pentru suntserios):

Ai terminat studiile la una dintre ele?

| suntserios a răspuns (pentru Ioanaryeiwweruip):

Nu.

Am multi prieteni care au facut Cuza insa

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai ACI e una dintre cele mai putin jenante universitati de stat din Romania, chit ca e condusa de un impostor infect de ceva vreme, iar PA e o fabrica de diplome de doi lei. Oare ce sa alegi... dilema mare.