| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de farmacie? Merita sa o urmez?

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Părerea mea este că merită să o urmezi, este o facultate bună și un domeniu destul de interesant.
Nu contează dacă este bună sau nu, contează să îți placă domeniul în care vrei să lucrezi.
Să faci ceva care îți place și să câștigi și bani este super ok.

Numai bine!

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mie mi se pare o facultate în regulă.

| proasta14 a răspuns:

Da, merita sa o urmezy

| Lassaria a răspuns:

Da cred ca este foarte buna.adica eu asa cred, depinde de parerea fiecaruia acum. Daca tu ti-o doresti urmeaz-o. cred ca este foarte bine!
Succes!