| Wendego a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea Titu Maiorescu profilul de informatica?
Vreau pareri de la cei care sunt la acea facultate la acel profil sau care au fost.
Dau fundahappy

2 răspunsuri:
| 1StopMe1 a răspuns:

Salut! Eu personal sunt din Oradea, insa am cativa prieteni care i-am intalnit pe internet la Titu. Profilul de informatica este in general cel mai bun indiferent de universitate, facultate etc. iar cat despre universitate este buna. Nu foarte buna dar nici rea. Avand in vedere ca se afla in Bucuresti ai putea incerca sa aplici la alta, e doar o parere.

| Wendego explică (pentru 1StopMe1):

Prietenii tai ce au zis despre profesori? adica sunt din aia incuiati care o stiu pe a lor si gata sau profesori calumea unde ai cu cine discuta? si facultatea buna in ce sens? treci ca gasca prin apa sau inveti ceva?