| NEon222 a întrebat:

Ce parere aveti despre masoni? happy vreau sa aflu lucruri noi.happy orice lucru interesant va rog, postatil...dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| alexpirvan a răspuns:

Este un subiect extrem de amplu asa ca nu vei obtine informatii importante aici....incearca ceva mai light si anume documentare video despre acestia. Totusi subiectul pe cat de interesant pare pe atat de volatil este. Iti recomand istorie reala nu legende...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Qusifor23 a răspuns:

Sunt chestii grele... greu de explicat uitate la mai multe videoclipuri de pe youtube si afli pe parcurs in timp o sa sesisezi simbolurile masonice pe multe chestii care credeai ca sunt "inofensive" Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Qusifor23):

Corect, asa e.