Întrebare recomandată | bubulina2012 a întrebat:

Ce parere aveti despre Scoala Centrala don Bucuresti? Sunt clasa a8a si ma gandesc sa pun scoala centrala una dintre primele optiuni.cateva pareri m.ar ajuta enorm. Multumesc mult, dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Heii. Scoala Centrala este foarte buna, dupa parerea mea. Profesorii in proportie de 90% sunt super, depinde si la ce profil te duci si ce noroc ai. E o scoala draguta dpdv al aspectului, ingrijita cat de cat, iar colectivul e mai dificil, in sensul ca da, majoritatea sunt de "bani gata" si la inceput par a fi fitosi, dar sunt ok.

3 răspunsuri:
| RobertFHC a răspuns:

Iiti trebuie bani pentru asta, asa am auzit. un prieten de-al meu asa a intrat, pile.

| ASTEF a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa nu mai intrebi si sa faci ce-ti cere inima dupa parerea mea! Iti urez mult noroc!