| ingerashu09 a întrebat:

Ce parere aveti, de la ce varsta ar trebui sa mergem fara parinti in vacante?

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

15-16 mai mult ca sigur ar trebui sa`si dea seama ca ne este rusine cu ei cand mergem undeva dar nu o sa ne lase singuri in vacante pentru. ca nu o sa aiba incredere si noi si n-o sa fie impacati cu ideea de a sta departe de ei si de a avea copilul in nesiguranta laughing.

6 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Păi dacă mergi într-o tabără, poți merge singur pentru că oricum vei fi însoțit de unul sau mai mulți adulți, dar dacă mergi într-o vacanță, până la 18 ani trebuie să fii însoțit de părinți.

| bianca a răspuns:

Incearca usor usor sa ii obisnuiesti ca ai crestut, ca te plictisesti cu ei

o varsta ok ar fi 16+

succes :*

| loove_5215 a răspuns:

18winking

| Niros19 a răspuns:

In excursile cu scoala asa de o zi poti sa mergi singura ca mergi cu restul si cu diriga da asa vacante cam pe la 16 ani ar trebui

| Millyemy a răspuns:

Pai de la 17-18 ani.

| andreea deea a răspuns:

Eu din clasa intai incerc sa scap de ei si sa merg singura in excursii laughing dar cel mai sigur ar fi de la 12 ani sa mergem fara ei happy