| anonim_4396 a întrebat:

Ce personaj din Game of Thrones te reprezintă şi de ce?

3 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Cred ca Arya.Cel putin asta a iesit in aproape toate testele.Si cred ca semanam destul de mult.Incapatanata,nu cea mai sociabila persoana in viata, perseverenta daca am un scop bine determinat, nu prea ma atrag chestiile feminine si daca as fi fost in locul ei, tot calea razbunarii as fi ales-o.

| CătălinB02 a răspuns:

Tyrion Lannister pentru ca e foarte curajos big grin

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Uuu, ce intrebare dificila. Ador Game of Thrones. Cred ca pe mine ma reprezinta cel mai tare Khal Drogo, nu fug de o lupta si nu o pierd niciodata, dar nici nu o caut. Pot sa iubesc extrem de tare pe cine merita si pot rani la fel de tare pe cine imi face la fel. Sunt arogant de multe ori, inteligent si cu un simt de superioritate dezvoltat peste ceilalti laughing Toate quizzurile spun acelasi lucru. Familia si iubirea prima intotdeauna. Khal Drogo smug