| Ahlexxa a întrebat:

Ce profil sa aleg dintre stiinte sociale si filologie avand in vedere faptul ca nu imi place si nu ma descurc la matematica, chimie si fizica laughing? Mercii. happy

5 răspunsuri:
| MsGringer a răspuns:

Pai scumpo, nu trebuie sa ne consulti pe noi.Trebuie sa alegi la ce crezi tu ca te descurci cel mai bine, nu la ce cred altii, ca uneori persoanele din jur iti dau parere gresita.Dar eu as alege filologia. Oricum multa bafta si sper sa-ti gasesti profilul:*

| DWDT a răspuns:

Daca te pricepi la limbi straine poti merge la filologie. Daca nu, la stiinte sociale

| qpattyx3 a răspuns:

Pai, eu sunt la filologie. Exact ca tine, nu imi place matematica, chimia si fizica laughing. Dar imi place foarte mult engleza, romana, a inceput sa imi placa si franceza happy. La filologie faci matematica doar in clasa a 9-a.happy Depinde de preferintele tale. Chiar, la stiinte se duc toti prostiiwinking

| Amerilyse a răspuns:

Eu zic ca Filologie.:Caci e mai usor.happy

| Ioana099 a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci la filologie pentru ca acolo faci foarte foarte putina matematica multe limbi straine si multa romana si la stiinte sociale se duc toti prosti. eu una aleg filologia :*