| RoxanaElena007 a întrebat:

Ce recomandati sa mai repet pentru teza la romana? In mare parte am recapitulat cam tot ce trebuia(moduri si timpuri, functii sintactice, tipare textuale, parti de vorbire, cam toata materia de anii trecuti plus a 8 a). E posibil sa ne dea un subiect de la E.N.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~Ce recomandati sa mai repet pentru teza la romana?~

cred că profa ta e cea mai in măsură să-ți răspundă, ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deșteaptă-te, Române. Ce știu eu ce trebuie repetat? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Willis a răspuns:

Dacă știi că știi aproape tot, este bine. Totuși ar fi bine să te uiți înainte cu o zi, să fie mai recente informațiile.